Hiponet

Największy portal o kredytach hipotecznych w Polsce. Na stronie dostępna jest porównywarka kredytów hipotecznych oraz kalkulator zdolności kredytowej. Kalkulator zdolności kredytowej podaje zdolność w poszczególnych bankach i jednocześnie jest zintegrowany z porównywarką kredytów hipotecznych – dzięki temu oprócz zdolności kredytowej podawana jest szczegółowa oferta banku. Wszystkie informacje są aktualne i rzetelne przygotowywane przez zespół doświadczonych doradców kredytowych. Portal zawiera również kalkulatory kredytowe dzięki którym klient można wyliczyć ratę kredytu, porównać raty równe i malejące i wiele innych przydatnych kalkulatorów kredytowych.

Hiponet.pl to nie tylko porównywarka kredytowa ale również wiele profesjonalnych informacji o kredytach. Tematy podzielone są na kilka działów: analizy, ranking kredytów hipotecznych, warto wiedzieć oraz poradnik kredytobiorcy.
Setki artykułów, rankingów, porad przygotowywanych przez doświadczonych doradców kredytowych. Opisywane tematy są przydatne zarówno dla osób, które nigdy nie brały i będą miały dokładnie wyjaśnione wszystkie pojęcia, jak również dla tych, którzy posiadają już ogólną wiedzę i poszukują rzetelnych i szczegółowych informacji. Zanim zdecydujesz się na kredyt hipoteczny – warto odwiedzić stronę Hiponet.pl.

Hiponet.pl

Kredyt Hipoteczny

kalkulator kredytowy

kredyty

 

5 komentarzy

 • Kamil

  I w końcu jest wymarzony kredyt hipoteczny. Z początku miałem troszkę pod górkę,chciałem wziąść u siebie w banku ale nie wyszło.Rodzice mi podpowiedzieli ,żebym udał się na stronę Hiponet.pl i tak doradcy kredytowi wszystko obliczą i powiedzą o wszystkich kosztach kredytu.W jednym miejscu,możemy porównać oferty z różnych banków.Tam otrzymałem fachową odpowiedź na każde pytanie i już mam mieszkanko,pozdrawiam

 • Mati

  Dzięki znajomym mam swoje mieszkanko,to oni podpowiedzieli mi o stronie Hiponet.pl, gdzie w jednym miejscu jest możliwość porównać kredyty.Doradcy kredytowi,wszystko wyjaśniają i szukają najlepszych rozwiązań kredytu hipotecznego.

 • KAMYK

  Jaka ta stronka jest pomocna,to dzięki niej ludzie mają własne mieszkania.Pewnie nie słyszeliście o stronie Hiponet.pl,a szkoda jak masz problemy z kredytem hipotecznym to są najlepsi ludzie którzy Ci pomogą.Ja dzięki nim wziołem kredyt hipoteczny,doradcy kredytowi,wybrali najkorzystniejszą ofertę i już się nie martwię.

 • Dominik i Żaneta

  Jesteśmy najszczęśliwsi,dzisiaj otrzymaliśmy kredyt hipoteczny.Udało się dopiero na Hiponet.pl jest to strona na której są porównane kredyty z innych banków.Doradcy kredytowi,podpowiedzieli najlepsze rozwiązania i teraz nic tylko mieszkać w wymarzonym domku.

 • Albin

  Ostatnio mieliśmy dylemat z kredytem hipotecznym.Ale przez przypadek trafiliśmy na stronę Hiponet.pl i nasze kłopoty się skończyły.Doradcy kredytowi porównali wszystkie dostępne kredyty i wybrali dla nas najlepszą ofertę.Tera jesteśmy zadowoleni z podjętych decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *